Zespół Szkół Sportowych  im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
            ODŚWIEŻ STRONĘ

I Grand Prix Polski Młodziczek
27-29 września 2013

W weekend 27-29 września województwo świętokrzyskie gościło najlepszych w Polsce tenisistów stołowych w kategorii młodziczek i młodzików. Pierwszy turniej Grand Prix Polski rozegrano w Bilczy.
W kategorii młodziczek debiutowały aż trzy zawodniczki Klubu Tenisa Stołowego MOSiR Mysłowice. Julia Tomecka oraz Wiktoria Urbaniak udział w zawodach zapewniły sobie zajmując dwa pierwsze miejsca w turnieju wojewódzkim. Zuzanna Grzesińska, aby awansować do turnieju głównego walczyła w piątek w turnieju eliminacyjnym. Zuzia zajęła w swojej grupie pierwsze miejsce i dołączyła do swoich klubowych koleżanek grających w sobotę i w niedzielę.
Najlepszy wynik osiągnęła Julia Tomecka, która została sklasyfikowana w przedziale miejsc 13-16. Zuzanna Grzesińska zajęła miejsce 17 a Wiktoria Urbaniak uplasowała się na pozycji 41-48.