Lekkoatletyka   Tenis stołowy   Szachy  Judo   Piłka nożna    ODŚWIEŻ STRONĘ

JudoI Turniej Wojewódzki skrzaów i żaków w tenisie stołowym
Gliwice
29 września 2019
W niedzielę 29 września 2019 w Gliwicach rozegrany został pierwszy w tym sezonie turniej wojewódzki skrzatów i żaków. To najmłodsze kategorie, bo skrzat to rywalizacja do lat 9, a żak do lat 11. Pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w tych zawodach.
Chciałem pochwalić wszystkich. Świetnie spisali się Tobiasz Malinowski (kl. 5c) w żakach oraz Andrzej Ratka (kl. 1a) w skrzatach, którzy wywalczyli trzecie miejsca, przegrywając tylko po jednym meczu z późniejszymi zwycięzcami turniejów. Witold Pisarzowski (kl. 4a) zdobył 5 miejsce w kat. żaków a Amelia Osiecka (kl. 5c), grając w tym dniu bardzo dobrze zdobyła miejsce 9-12 i tym samym poprawiła swoją pozycję o jeden przedział. Lena Tomecka (kl. 1a) w swoim pierwszym w życiu turnieju na 18 zawodniczek zdobyła miejsce 5-6 wygrywając z trzema skrzatkami.