</frame> 19822013

Mistrzostwa Polski kadetów w tenisie stołowym
27-30 czerwca 2013

Od 27 do 30 czerwca 2013 roku w Radomsku w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozegrano Mistrzostwa Polski kadetów w tenisie stołowym. W zawodach wzięli udział zawodnicy Klubu Olimpijczyka MOSiR-u Mysłowice Sebastian Baran w turnieju indywidualnym oraz wspólnie z Patrykiem Krzemieniem w turnieju drużynowym.
Drużyna z Mysłowic zajęła 9 miejsce w klasyfikacji turnieju drużynowego. W fazie grupowej grupie nasi zawodnicy wygrali z drużyną LUKS Straszyn (woj. pomorskie) 3:2, przegrali z LKS Piast Lasin 1:3 oraz z drużyną, która później zdobyła mistrzostwo Polski KST Energa-Manekin Toruń 1:3. W meczu z Toruniem jedyny punkt dla naszej drużyny zdobył Sebastian Baran, który pokonał 3:2 Tomasza Kotowskiego Nr. 1 rankingu krajowego. W turnieju indywidualnym Kotowski zdobył Mistrzostwo Polski.
Indywidualnie Sebastian bez większych problemów zakwalifikował się do czołowej 8. turnieju. Niestety tylko w grze mieszanej zawodnikowi z Mysłowic udało się "przebić się " do strefy medalowej. W obydwu innych konkurencjach była duża szansa na kolejny medal. W turnieju indywidualnym Sebastian wygrywał z S. Doszem z Lęborka Nr.3 w Polsce 2:0 w setach ale uległ 2:4. W turnieju deblowym grając razem z wyżej wymienionym S. Doszem przegrali pechowo z niżej notowanymi zawodnikami 2:3 w setach.
Udziałem w mistrzostwach Polski zawodnicy Klubu Olimpijczyka MOSiR-u Mysłowice zakończyli sezon 2012/2013. Po wakacyjnym odpoczynku na początku sierpnia zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu obozami kadry oraz klubowym.