</frame> 19822013

Zawody pływackie „Sobota w Cieszynie”
31 maja 2014

W dniu 31 maja 2014r. dwie zawodniczki MOSiR Mysłowice Anna Zawadzka i Kałużny Weronika wystartowały w 4 edycji zawodów pływackich Sobota w Cieszynie. Obie zawodniczki poprawiły swoje rekordy życiowe w konkurencjach w których startowały.
Ania Zawadzka 2 razy wchodziła na podium na dystansie 400 m. stylem dowolnym zdobywając złoty medal, zaś na 50 m. stylem motylkowym zdobyła srebrny medal.
Weronika swoimi startami na dystansie 400 m. stylem dowolnym i 50 m. stylem klasykiem znalazła się tuż za podium.
Po podsumowaniu 4 edycji Ania zdobyła 2 miejsce w klasyfikacji ogólnej, Wernika uplasowała się na 5 miejscu.
Jest to bardzo dobra pozycja obu zawodniczek, co świadczy o uczciwie przepracowanym sezonie pływackim.