</frame> 19822017

GRAND PRIX MYSŁOWIC w tenisie stołowym
Mysłowice
Dnia 18.10.2003 r., w Mysłowicach, odbył się pierwszy turniej z serii Grand Prix w tenisie stołowym. W najmłodszej kategorii wiekowej (do III klasy) wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Natalia Hanzel, wygrywając w finale z Kamilą Kurowską. Miejsce III zajęła Malwina Kruczek, przed Sylwią Kargul, Magdaleną Trybowską i Sandrą Trojan.
          Najlepszym zawodnikiem w grupie chłopców był Andriej Fomin, pokonując w finale ucznia SP nr 24. Kolejne miejsca zajęli tenisiści ZSS - III miejsce Sebastian Habryka, 4 m. Paweł Baczkowski, miejsce 5-6 Krzysztof Świerczek i Mateusz Miliczek, 7-8 miejsce Michał Słupski i Krystian Hoffmann, w przedziale miejsc 9-12 znaleźli się Kordian Goj i Mateusz Siwiec.