</frame> 19822017

II GRAND PRIX Mysłowic w tenisie stołowym

8 listopada 2003
Mysłowice
Dnia 08.11.2003 r., w Mysłowicach, odbył się drugi turniej z serii Grand Prix w tenisie stołowym.

W najmłodszej kategorii wiekowej, najlepszą zawodniczką była po raz kolejny Natalia Hanzel, wygrywając w finale z Kamilą Kurowską. III miejsce zajęła Magdalena Trybowska, natomiast IV lokatę zdobyła Malwina Kruczek przed Klaudią Baran i Sandrą Trojan. Najmłodszą zawodniczką turnieju była Agnieszka Jasik, która zajęła VII miejsce.

Wśród chłopców, niepokonany okazał się Andriej Fomin, wygrywając turniej bez straty seta. III lokatę zajął Paweł Baczkowski, natomiast Krzysztof Świerczek zdobył IV miejsce. Pozostali uczniowie naszej szkoły, startujący w zawodach, zdobyli następujące miejsca: V-VI - Sebastian Habryka i Michał Słupski, w przedziale VII-VIII miejsca znalazł się Mateusz Siwiec, miejsca 9-12 zajęli: Mateusz Miliczek, Damian Maciąga i Łukasz Fójcik. Natomiast Kordian Goj, Piotrek Kluska i Mariusz Wincowski znaleźli się w przedziale miejsc 13-16.
Dziewczęta miały możliwość startu w turnieju chłopców, gdzie Natalia Hanzel zajęła miejsce w przedziale 7-8, a Kamila Kurowska - 13 -16.