Kliknij tutaj Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach

41-400 Mysłowice, Gwarków 1   /   tel. 32 2222805   /   e-mail: sportowa@sportosporto.pl   /   https://www.sportosporto.pl

 

Kliknij tutajDeklaracja Dostępności wykonana została na podstawie art. 12 pkt 7 ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz. U. poz. 848), dalej zwanej „ustawą o dostępności cyfrowej” w związku z wdrożeniem WCAG 2.1.
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Majówka 2022
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Egzamin
 
Kliknij tutaj
Terminy postępowania rekrutacyjnego - [LINK]
[17 maja 2022]
 
Kliknij tutajObóz sportowo - dydaktyczny klas drugich i trzecich w Rabce Zdrój.
16 - 18 maja 2022
DZIEŃ DRUGI
[17 maja 2022]
 
Kliknij tutajZapraszamy do obejrzenia filmu, z którego dowiecie się jak działa system elektronicznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, na co zwrócić uwagę aby przyjęcie do szkoły zakończyło się sukcesem.
[16 maja 2022]
 
Kliknij tutajSzkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach wraz z Kołem PZW nr 37 w Mysłowicach zapraszają na XV Międzyszkolne Zawody Drużynowe w wędkarstwie spławikowym dla szkół podstawowych, które odbędą się 10 czerwca 2022 na Hubertusie (zbiornik Gliniok) w Mysłowicach.
[16 maja 2022]
 
Kliknij tutaj
W sobotę odbyła się na terenie Parku Słupna II runda Młodzieżowych Biegów Przełajowych. Pogoda dopisała znakomicie. Frekwencja wśród zawodników znacznie wzrosła, a co za tym idzie była większa konkurencja.
[16 maja 2022]
 
Kliknij tutaj14 maja wczesnym rankiem wyruszyliśmy spod Szkoły Sportowej na kolejną wycieczkę w ramach SKKT. Sprawnie dojechaliśmy do Przełęczy Salmopolskiej i właśnie z tego miejsca rozpoczęliśmy naszą wędrówkę czerwonym szlakiem...
[14 maja 2022]
 
Kliknij tutaj12 maja 2022 roku pojechaliśmy na wycieczkę do Chlebowej chaty w Górkach Małych. Klasę 2a i 2b przywitał zapach świeżego chleba...
[12 maja 2022]
 
Kliknij tutajWykaz materiałów dla uczniów przygotowujących się do Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Olimpijskiej "Duety Olimpijskie"
[4 maja 2022]
 
Kliknij tutajCKE i OKE Jaworzno przygotowała materiał dla uczniów klas 8 o sposobach radzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym - [LINK]
[27 kwietnia 2022]
 
Wycieczka do WarszawySerdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na wyjątkową wycieczkę do Warszawy. Kiedy? - 28 maja 2022 (sobota) Koszt - członkowie Klubu Olimpijczyka z opłaconymi składkami - 80 zł, /pozostałe osoby - 110 zł /. Uczniów klas I, II, III, IV i V zapraszamy wyłącznie z rodzicem. W programie: lekcja przyrodnicza w ogrodach Łazienek Królewskich, zabawa podczas Pikniku Olimpijskiego, zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki, przejazd metrem na Stare Miasto, spacer ulicami Warszawy. Zapisy z jednoczesną wpłatą, do wyczerpania miejsc, maksymalnie do 13 maja u p. E. Bień lub u p. A. Filec.
[22 kwietnia 2022]
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Zapraszamy
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzania
egzaminu ósmoklasisty - [ZAŁĄCZNIK]
dla ucznia (str. 57 - 58); dla rodziców (str. 59 - 60)
 
Kliknij tutajKonkurs fotograficzny "PRZYRODA OJCZYSTA 2021/2022” – Celem konkursu jest ukazanie wszystkim piękna polskiej przyrody.
Termin nadsyłania prac - do 29 maja 2022 roku

Szczegóły konkursu - [LINK]
[21 lutego 2022]
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
mLegitymacja
DRODZY RODZICE, przypominam, że w naszej szkole można ubiegać się o mLegitymację. mLegitymację wydaje się kiedy jest już wyrobiona legitymacja w formie papierowej. Na adres mailowy szkoły sportowa@sportosporto.pl należy wysłać zdjęcie dziecka w formacie jpg (5MB) i wypełnić wniosek dostępny na naszej stronie lub w sekretariacie.
Ważność mLegitymacji można przedłużyć. Należy z poziomu ucznia wybrać w aplikacji mObywatel mLegitymację szkolną, następnie funkcję więcej a z menu, które się wyświetli Przedłuż ważność. Następnie proszę, aby dziecko przyszło do sekretariatu po nowy kod QR. Pozdrawiam Justyna Wojak
Wniosek o wydanie mLegitymacji szkolnej - [WNIOSEK]
[2 listopada 2021]
 
Kliknij tutajInformujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
[2 listopada 2021]
 
(Kliknij obrazek)
Dzieci w wirtualnej sieci
(Kliknij obrazek)
Nastolatki w wirtualnym tunelu
 
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
Kliknij tutaj"CHROŃ DZIECKO PRZED HEJTEM" - spot profilaktyczny. Z treści spotu można dowiedzieć się, czym jest hejt i mowa nienawiści oraz jak reagować, gdy nasze dziecko spotka się z agresją w internecie, szkole czy na ulicy.
 
 
Kliknij tutajLasy, parki i rezerwaty przyrody znajdują się tu na wyciągnięcie ręki. Na pofałdowanych terenach pokopalnianych nie brakuje górek do wspinania się, jezior i atrakcyjnych ścieżek rowerowych. Do wycieczek po niezwykłych miejscach Górnego Śląska zachęca NIEMAPA.
 
Kliknij tutajTIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy.
 

WIĘCEJ WYDARZEŃ >>>

 
Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
 
Zebrania z rodzicamiRada Rodziców informuje, że wszelkie dokumenty, rozliczenie i uchwały dotyczące Rady Rodziców, dostępne są w Sekretariacie Szkoły oraz na stronie https://sportosporto.pl w zakładce - RODZICE / Rada Rodziców.
 
Kliknij tutajW szkole obowiązuje zakaz korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych. Wyłącznie na wyraźną informację nauczyciela, w związku z koniecznością wykorzystania urządzenia elektronicznego podczas zajęć lekcyjnych uczeń może korzystać z telefonu na określonej lekcji. Po zakończonej lekcji uczeń zobowiązany jest do wyłączenia i schowania urządzenia...
 
Nasza szkoła w chmurze Microsoft, czyli możemy korzystać z usługi Office 365. Wszyscy uczniowie uzyskali dostęp z dowolnego miejsca, na dowolnym komputerze do swoich dokumentów oraz m.in. do aplikacji pakietu Office World, Excel, Power Point, bez konieczności instalowania i aktualizacji oprogramowania. Ponadto każdy uczeń w usłudze OneDrive uzyskał przestrzeń dyskową „w chmurze” o pojemności 1 TB.
 
Kliknij tutajOd 2007 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej w Mysłowicach, pod kierownictwem Justyny Wojak, Ewy Bień oraz Krzysztofa Kowalka sprawiają swoim młodszym kolegom miły prezent mikołajkowy, wystawiając na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury przedstawienia teatralne oparte na znanych i popularnych baśniach. Głównym adresatem spektakli są uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych, dla których spotkanie z światem teatru stało się już nieodłącznym elementem kojarzonym z okresem świątecznym.
 
Kliknij tutajSZANOWNI RODZICE
Przekazujemy informację przygotowaną przez Głównego Inspektora Sanitarnego przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej na temat potencjalnych zagrożeń związanych z elektronicznymi papierosami.
 
Kliknij tutajJeśli masz problem, z którym nie chcesz się z nami podzielić bezpośrednio, bo się krępujesz, wstydzisz, jeśli znalazłeś się według Ciebie bez wyjścia, nie potrafisz sobie pomóc, zawsze możesz napisać i wrzucić kartkę do Anonimowej Skrzynki Na Sygnały znajdującej się na dyżurce dużego budynku szkoły.
 
Kliknij tutajMapa monitoringu jakości powietrza.
Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu.
 
Kliknij tutajObjawy nadużywania mediów cyfrowych
Jeżeli masz SPORTOWĄ odwagę to otwórz i zapoznaj się z treścią tego dokumentu.
 
Kliknij tutajInformujemy, że budynki szkoły oraz teren boisk szkolnych jest monitorowany w trosce o bezpieczeństwo uczniów szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Sportowej Justyna Wojak
 
Kliknij tutajW tej szkole drogi absolwencie, pozostały Twoje wspomnienia, te najmłodsze i najstarsze, kolorowe i czarno białe. Bardzo prosimy o udostępnienie zdjęć klasowych, które przesłane e-mailem (adresat - belferek@sportosporto.pl) lub dostarczone do sekretariatu szkoły zostaną opublikowane w dziale HISTORIA SZKOŁY.
 
Kliknij tutaj 800 060 800 – Bezpłatna, całodobowa infolinia Głównego Inspektora Sanitarnego,
116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży,
800 100 100 – Telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawach bezpieczeństwa dzieci,
800 12 12 12 – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka,
112 – Jednolity numer alarmowy obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej.
 
Rzecznik Praw Dziecka
 
ABSOLWENCI
1982 - 2022


NAUCZYCIELE
1982 - 2022


HISTORIA SZKOŁY
1903 - 2022
 

e-Dziennik Ministerstwo Edukacji Narodowej Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Sportowej 1% dla naszej Szkoły Copyright Facebook Szkoły Sportowej © 2011; Wojak Justyna Egzamin ósmoklasisty 2022 1% dla naszej Szkoły Polski Komitet Olimpijski Sportowcy kochają teatr, czyli... ZOBACZ nasze przedstawienia DYPLOMY, certyfikaty Logowanie do poczty elektronicznej Sportowa biblioteka audiobooków Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze przy Szkole Podstawowej Sportowej w Mysłowicach Platforma e-Learning Mapa monitoringu jakości powietrza Szkoła na medal Godzina Kodowania Zobacz jakie samoloty latają nad nami

10 przykazań bezpiecznego Internetu:
 1. Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz.
 2. Nie przeglądaj stron oznaczonych ostrzeżeniami o nieodpowiedniej treści.
 3. Nie podawaj danych osobowych na podejrzanych stronach.
 4. Nie klikaj w podejrzane linki.
 5. Pamiętaj swoje hasła i ich nie udostępniaj osobom trzecim.
 6. Nie ignoruj ostrzeżeń zapory sieciowej.
 7. Przestrzegaj ostrzeżeń programu antywirusowego.
 8. Pobieraj tylko legalne pliki.
 9. Nie udostępniaj dokumentów nie należących do Ciebie
 10. Pamiętaj o przestrzeganiu zasad dobrego wychowania kiedy surfujesz po Internecie.

 

 

 

Icons made by Freepik and Vectors Market from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY

 

 

 


© Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach