Kliknij tutaj Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach

41-400 Mysłowice, Gwarków 1   /   tel. 32 2222805   /   e-mail: sportowa@sportosporto.pl   /   https://www.sportosporto.pl
----------------- NUMERY KONT BANKOWYCH -----------------
Poczta  Ministerstwo Edukacji Narodowej  Kalendarz roku szkolnego  e-Dziennik  SPORTOWA chmura  Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Sportowej  Facebook Szkoły Sportowej © 2011  Klub Olimpijczyka  SKKT Rajzowicze  Jadłospis
 
Wakacje 2024
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Platforma konkursowa
 
NiezbędnikDrodzy Rodzice, przygotowaliśmy dla ułatwienia wykaz niezbędnych rzeczy dla uczniów. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu zakupy i przygotowanie do nowego roku szkolnego 2023/24. Pozdrawiają Nauczyciele Szkoły Podstawowej Sportowej.
- dla uczniów klas PIERWSZYCH - [ZAŁĄCZNIK]
- dla uczniów klas od DRUGICH do ÓSMYCH - [ZAŁĄCZNIK]
 
BroszuraPrawo do prywatności a wizerunki dzieci w internecie. – Dla Ministerstwa Edukacji Narodowej bardzo ważne jest, aby podkreślać, że internet nie zapomina. "W przypadku dzieci warto wykazać się szczególną ostrożnością w jego przetwarzaniu i rozpowszechnianiu. Dorośli powinni znać nie tylko przepisy, ale i możliwe negatywne skutki publikowania tego typu materiałów w internecie, aby móc lepiej chronić dzieci." – apeluje Mirosław Wróblewski, prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
- Poradnik pt. „Wizerunek dziecka w internecie. Publikować czy nie?” - [PORADNIK]
 
Kliknij tutajNajlepsi w roku szkolnego 2023/2024
Najwyższa średnia w szkole i wzorowe zachowanie / Odznaka Wzorowego Ucznia / Świadectwo z Wyróżnieniem / Złoty Laur Sportowy
 
Kliknij tutajLAUREACI konkursu 100% obecności w roku szkolnym 2023/24.
 
Kliknij tutajPodsumowanie konkursu "Klasa WOW"
 
Kliknij tutajMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w okresie wakacji szykuje dla mieszkańców spragnionych sportowych emocji, szereg atrakcji, które zagwarantują brak nudy i niezapomniane wspomnienia. Zapisy na wycieczki nr tel: 32 317 18 02 - Regulaminy oraz zgody na udział w zawodach/wyjazdach [LINK]
 
Kliknij tutajDbając zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, szczególnie uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych, chcemy zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego plecaka oraz przyborów szkolnych.
 
Kliknij tutajW ramach projektu „Śląskie. Dla Zawodowców” powstała aplikacja, która ma ułatwić uczniom wybór profilu szkoły, w której chcieliby kontynuować edukację, a w przyszłości wybrać zawód. Aplikacja powstała przy współpracy z ekspertami z dziedziny edukacji i doradztwa zawodowego. Narzędzie jest skierowane do uczniów klasy VII - VIII szkoły podstawowej. Darmowa aplikacja informatyczna dostępna jest pod adresem internetowym: [LINK]
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Stres egzaminacyjny
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Smartfony
 
Kliknij tutajTerroryzm to działania przestępców, których celem jest wywołanie powszechnego strachu, by w ten sposób wzmocnić presję na władzach. Z przygotowanych wykładów i materiałów filmowych można dowiedzieć się, w jaki sposób można radzić sobie w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia oraz jak minimalizować ich konsekwencje.
 
Kliknij tutajSzukasz pomocy lub wsparcia prawnego w trudnej sprawie? Zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego i mediacji. Zapoznaj się z treścia e-gazetki prawnej, pt.: "PRAWA AUTORSKIE I OCHRONA WIZERUNKU W INTERNECIE”.
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Przyjaciele szkoły
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Omdlenia
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
[KLIKNIJ OBRAZEK]
Oferta Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mysłowicach

Przyjaciele szkoły
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
mLegitymacja
DRODZY RODZICE, przypominam, że w naszej szkole można ubiegać się o mLegitymację. mLegitymację wydaje się kiedy jest już wyrobiona legitymacja w formie papierowej. Na adres mailowy szkoły sportowa@sportosporto.pl należy wysłać zdjęcie dziecka w formacie jpg (5MB) i wypełnić wniosek dostępny na naszej stronie lub w sekretariacie.
Ważność mLegitymacji można przedłużyć. Należy z poziomu ucznia wybrać w aplikacji mObywatel mLegitymację szkolną, następnie funkcję więcej a z menu, które się wyświetli Przedłuż ważność. Następnie proszę, aby dziecko przyszło do sekretariatu po nowy kod QR. Pozdrawiam Justyna Wojak
Wniosek o wydanie mLegitymacji szkolnej - [WNIOSEK]
[2 listopada 2021]
 
Kliknij tutajInformujemy, że ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona będzie telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
[2 listopada 2021]
 
(KLIKNIJ OBRAZEK)
Kliknij tutaj
 
Kliknij tutaj"CHROŃ DZIECKO PRZED HEJTEM" - spot profilaktyczny. Z treści spotu można dowiedzieć się, czym jest hejt i mowa nienawiści oraz jak reagować, gdy nasze dziecko spotka się z agresją w internecie, szkole czy na ulicy.
 
Kliknij tutajLasy, parki i rezerwaty przyrody znajdują się tu na wyciągnięcie ręki. Na pofałdowanych terenach pokopalnianych nie brakuje górek do wspinania się, jezior i atrakcyjnych ścieżek rowerowych. Do wycieczek po niezwykłych miejscach Górnego Śląska zachęca NIEMAPA.
 
Kliknij tutajTIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy. TIK to 0 nudy, to CIEKAWE, nauka=zabawa, to easy-peasy.
 

WIĘCEJ WYDARZEŃ >>>

 
Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
 
Zebrania z rodzicamiRada Rodziców informuje, że wszelkie dokumenty, rozliczenie i uchwały dotyczące Rady Rodziców, dostępne są w Sekretariacie Szkoły oraz na stronie https://sportosporto.pl w zakładce - RODZICE / Rada Rodziców.
 
Kliknij tutajW szkole obowiązuje zakaz korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych. Wyłącznie na wyraźną informację nauczyciela, w związku z koniecznością wykorzystania urządzenia elektronicznego podczas zajęć lekcyjnych uczeń może korzystać z telefonu na określonej lekcji. Po zakończonej lekcji uczeń zobowiązany jest do wyłączenia i schowania urządzenia...
 
Nasza szkoła w chmurze Microsoft, czyli możemy korzystać z usługi Office 365. Wszyscy uczniowie uzyskali dostęp z dowolnego miejsca, na dowolnym komputerze do swoich dokumentów oraz m.in. do aplikacji pakietu Office World, Excel, Power Point, bez konieczności instalowania i aktualizacji oprogramowania. Ponadto każdy uczeń w usłudze OneDrive uzyskał przestrzeń dyskową „w chmurze” o pojemności 1 TB.
 
Kliknij tutajOd 2007 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej w Mysłowicach, pod kierownictwem Justyny Wojak, Ewy Bień oraz Krzysztofa Kowalka sprawiają swoim młodszym kolegom miły prezent mikołajkowy, wystawiając na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury przedstawienia teatralne oparte na znanych i popularnych baśniach. Głównym adresatem spektakli są uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych, dla których spotkanie z światem teatru stało się już nieodłącznym elementem kojarzonym z okresem świątecznym.
 
Kliknij tutajSZANOWNI RODZICE
Przekazujemy informację przygotowaną przez Głównego Inspektora Sanitarnego przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej na temat potencjalnych zagrożeń związanych z elektronicznymi papierosami.
 
Kliknij tutajJeśli masz problem, z którym nie chcesz się z nami podzielić bezpośrednio, bo się krępujesz, wstydzisz, jeśli znalazłeś się według Ciebie bez wyjścia, nie potrafisz sobie pomóc, zawsze możesz napisać i wrzucić kartkę do Anonimowej Skrzynki Na Sygnały znajdującej się na dyżurce dużego budynku szkoły.
 
Kliknij tutajMapa monitoringu jakości powietrza.
Powiadomienie o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu.
 
Kliknij tutajObjawy nadużywania mediów cyfrowych
Jeżeli masz SPORTOWĄ odwagę to otwórz i zapoznaj się z treścią tego dokumentu.
 
Kliknij tutajInformujemy, że budynki szkoły oraz teren boisk szkolnych jest monitorowany w trosce o bezpieczeństwo uczniów szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Sportowej Justyna Wojak
 
Kliknij tutajW tej szkole drogi absolwencie, pozostały Twoje wspomnienia, te najmłodsze i najstarsze, kolorowe i czarno białe. Bardzo prosimy o udostępnienie zdjęć klasowych, które przesłane e-mailem (adresat - belferek@sportosporto.pl) lub dostarczone do sekretariatu szkoły zostaną opublikowane w dziale HISTORIA SZKOŁY.
 
Kliknij tutaj 800 060 800 – Bezpłatna, całodobowa infolinia Głównego Inspektora Sanitarnego,
116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży,
800 100 100 – Telefon dla rodziców i nauczycieli w sprawach bezpieczeństwa dzieci,
800 12 12 12 – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka,
112 – Jednolity numer alarmowy obowiązujący na terenie całej Unii Europejskiej.
 
Rzecznik Praw Dziecka
 
ABSOLWENCI
1982 - 2023


NAUCZYCIELE
1982 - 2023


HISTORIA SZKOŁY
1903 - 2023
 

e-Dziennik Ministerstwo Edukacji Narodowej Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Sportowej 1,5% dla naszej Szkoły Copyright Facebook Szkoły Sportowej © 2011; Wojak Justyna Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze przy Szkole Podstawowej Sportowej w Mysłowicach Sportowcy kochają teatr, czyli... ZOBACZ nasze przedstawienia Polski Komitet Olimpijski DYPLOMY, certyfikaty Logowanie do poczty elektronicznej Sportowa biblioteka audiobooków Platforma e-Learning Mapa monitoringu jakości powietrza Szkoła na medal Godzina Kodowania Zobacz jakie samoloty latają nad nami

10 przykazań bezpiecznego Internetu:
 1. Pamiętaj, że w Internecie nie wiesz z kim tak naprawdę rozmawiasz.
 2. Nie przeglądaj stron oznaczonych ostrzeżeniami o nieodpowiedniej treści.
 3. Nie podawaj danych osobowych na podejrzanych stronach.
 4. Nie klikaj w podejrzane linki.
 5. Pamiętaj swoje hasła i ich nie udostępniaj osobom trzecim.
 6. Nie ignoruj ostrzeżeń zapory sieciowej.
 7. Przestrzegaj ostrzeżeń programu antywirusowego.
 8. Pobieraj tylko legalne pliki.
 9. Nie udostępniaj dokumentów nie należących do Ciebie
 10. Pamiętaj o przestrzeganiu zasad dobrego wychowania kiedy surfujesz po Internecie.

 

 

 

Icons made by Freepik and Vectors Market from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY

 

 

 


© Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach