Kliknij tutaj Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach

41-400 Mysłowice, Gwarków 1   /   tel. 32 2222805   /   e-mail: sportowa@sportosporto.pl   /   https://www.sportosporto.pl

JudoII Turniej Wojewódzki Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym
W Łaziskach Górnych 6 listopada 2021 roku rozegrany został II Turniej Wojewódzki Skrzatów i Żaków.
Wśród najlepszych tenisistów stołowych województwa śląskiego nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Na turnieju 6. uczniów Szkoły Sportowej reprezentowało KS Mysław Mysłowice. Znakomicie zagrał uczeń klasy 2b Igor Ptak. Drugi raz z rzędu Igor był najlepszy na Śląsku w kat. skrzatów. Wielkie brawa dla Igora.
W sumie wszyscy uczniowie zasługują na pochwałę. Czyniąca regularne postępy Hanna Ziętek z klasy 2a, która była na 7-8 miejscu przed zawodami, poprawiła swoją pozycję i zdobyła 6 miejsce. Zuzia Sikora klasa 4a w kat. żaczek będąc na 22 miejscu przed turniejem wywalczyła miejsce w pierwszej 16, Natalia Matwijczyk też klasa 4a z 16 miejsca poprawiła na miejsce 9-12. Warto dodać że, w tym turnieju rangi wojewódzkiej, nie musieli grać najlepsi nasi tenisiści stołowi tej kategorii, czyli Lena Tomecka i Andrzej Ratka z klasy 4a, ponieważ mają zapewniony udział w turnieju rangi ogólnopolskiej siłą rankingu indywidualnego.
Brawa dla wszystkich i gratulacje dla Igora.