Kliknij tutaj Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach

41-400 Mysłowice, Gwarków 1   /   tel. 32 2222805   /   e-mail: sportowa@sportosporto.pl   /   https://www.sportosporto.pl

Inne dyscyplinyFinał miejski w Piłce Koszykowej chłopców
7 lutego 2020
7 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej Sportowej odbył się finał miejski w piłce koszykowej chłopców starszych klas 7-8.
W turnieju wzięły udział następujące szkoły: SP3, SP7, SP12 i SPSportowa. Finał rozgrywany był systemem pucharowym a więc każda szkoła rozegrała 2 mecze. Po zaciętych spotkaniach 1. miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Sportowa, 2. miejsce zajęła SP7, 3. miejsce SP3 i 4. miejsce SP12.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I POKONANYM.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został uczeń Szkoły Sportowej - Seweryn Gniewek.